مشترک شوید و مطالب را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

یهودیان مشهور(ایرو رابینز)

بسکین رابینز یک برند از مغازه های بستنی فروشی زنجیره ای آمریکایی و جهانی است که دفتر مرکزی آن در کانتن ایالت ماساچوست آمریکا واقع شده است. این برند در سال ۱۹۴۵ توسط برت بسکین و ایرو رابینز در گلندیل ایالت کالیفرنیا پایه گذاری شد. این برند با شعار تبلیغاتی “۳۱ طعم” و “۳۱″ معروف است که اشاره به بیش از ۳۱ طعم مختلف و منحصر به فرد این بستنی دارد و ایده آن بدین جهت توسعه یافته بوده که مشتری می تواند در هر روز از ماه یک طعم متفاوت را تجربه کند. ایده این شعار تبلیغاتی توسط آژانس تبلیغاتی کارسون – روبرتز که بعدا به اوجیلوی و متر تغییر نام داد در سال ۱۹۵۳ مطرح شد. اعتقاد بسکین رابینز بر این است که مردم باید بتوانند مزه های مختلف را امتحان کنند تا زمانی که مزه مورد علاقه خود را پیدا کنند.
در سال ۱۹۴۵ برت بسکین و ایرو رابینز که با هم فامیل بودند با ادغام مغازه های بستنی فروشی خود در کالیفرنیا که یکی مغازه بستنی فروشی برتون و دیگری اسنو برد نام داشت اولین مغازه بسکین رابینز را تاسیس کردند. تا سال ۱۹۴۸ آنها توانستند ۶ مغازه باز کنند و در آن زمان بود که اولین شعبه فرنچایز این شرکت شروع به کار کرد. در سال ۱۹۴۹ این شرکت کارخانه ای در بربنک افتتاح کرد و شروع به واگذاری شعبات خود به مدیران شعب کرد و بنابر این جز اولین شرکت هایی است که در صنعت غذا شروع به فرنچایزینگ کرد. در سال ۱۹۵۱ بسکین رابینز شروع به همکاری با آژانس تبلیغاتی کارسون – رابرتز کرد که نتیجه آن شروع کمپین ۳۱ طعم بود.
اولین بار این کمپین و همچنین ارائه ۳۱ طعم مختلف از بستنی در سال ۱۹۵۳ و در یکی از فروشگاه های این مجموعه در ایالت کالیفرنیا شروع شد. این شرکت همچنین اولین شرکتی است که کیک بستنی را به طور صنعتی تولید و به عموم مردم عرضه کرد. بسکین رابینز همچنان از شعار ۳۱ در تبلیغات و بازاریابی خود استفاده می کند با وجودی که طعم های آن بسیار متنوع تر و بیشتر از ۳۱ طعم اولیه خود شده اند. این شرکت در سال ۱۹۷۶ توسط شرکت یونایتد برندز از صاحبان و موسسین آن خریداری شد. بعدا این شرکت چندین با توسط شرکت های دیگر خرید و فروش شد تا نهایتا توسط شرکت دانکن برندز که صاحب برند و مجموعه دانکن دوناتز است خریداری شد.
بسکین رابینز بزرگترین مجموعه مغازه های بستنی فروشی زنجیره ای جهان است که در بیش از ۳۰ کشور دنیا و حدود ۵۸۰۰ شعبه دارد که ۲۸۰۰ شعبه آن در آمریکا واقع است. ۳۱ طعم مشهور بستی های بسکین رابینز شامل موز و آجیل، گردوی تیره، برندی گیلاسی، باتر اسکاچ ریبن، گیلاسی، شکلاتی، شکلات و بادام، تکه های شکلات، شکلات فاج، شکلات نعنایی، شکلات ریبن، قهوه، قهوه آب نباتی، خرما و آجیلی، اگ ناگ، وانیلی فرانسوی، نعنایی، لیمویی، کاستارد لیمو، لیمو شربتی، میپل و آجیل، پرتغال شربتی، هلو، نعنایی تند، آناناس شربتی، پسته یی، تمشکی، راکی رود، توت فرنگی، وانیلی و وانیلی و بادام هستند.baskin-robbins11۲ دیدگاه نوشته شده است!

نظر بدهید!
  1. رضا می‌گه:

    باسلام
    یک سوال خدمت شما داشتم :معنای کلمه خاخام چیه و اصل کلمه مال چه زبانی هست؟

نام شما: (لازم)

ایمیل شما: (لازم)

آدرس سایت یا وبلاگ:

متن نظر: